TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Víra - její prožívání

"Prožívání víry je důležité. To je ta modlitba, ten vztah, který mi stále máme mít v sobě, a nemusí to být provázeno slovy. " To jsou slova otce Stanislava, který se zamýšlí nad prožíváním víry.

Odkaz na komentovaný titul: Prožívání víry
Opět nabízíme krátké zamyšlení nad otázkou víry, která je v promluvě moc pěkně rozvedena. Stojí za poslechnutí celá a za chvíli nad jejím uvažováním.
První stupeň rozjímání spočívá v tom, abychom stále uvažovali o tom, co chce Pán, co se mu líbí a co je mu milé. Druhý stupeň rozjímání už neuvažovat ano o té vůli, co chce ode mě, ale uvažovat, jak jedinečně dobrý je Bůh. Zvláštní pozornost věnujme dobrotě Boží. Nepodceňujte jednoduché modlitby."

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 18. 11. 2010 | 615 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 10753
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.