TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Z jiného soudku

Věra Luxová: O Boží vůli

Věra Luxová, manželka již zemřelého poslance Josefa Luxe, promluvila k mladým lidem na celostátním setkání animátoru v Třešti.Odkaz na komentovaný titul: Věra Luxová: O Boží vůli
Její téma bylo:"BOŽÍ VŮLE". Mluví zde k mladým lidem z pohledu každodenního života o tom, jak se spolu s manželem ve svém životě stále snažili hledat Boží vůli a jak jim v tom pomáhalo i společenství, které společně navštěvovali.
Myslím, že tato promluva na TV_Mis, může být i takovým povzbuzením do každého dne, i pro nás ostatní a tak ji nabízím k poslechnutí.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 10. 05. 2011 | 1077 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 12183
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.