TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Úcta k životu

V roce 2006 bylo tématem první soboty v Koclířově téma "Úcta k životu".Odkaz na komentovaný titul: Úcta k životu
Hned v úvodu je řečeno, že "život je nezasloužený dar, nikoliv nezasloužené prokletí." V tomto příspěvku je pak dále řeč hlavně o eutanázii, potratu. Tato promluva je rozdělena na dvě části. první tvoří krátká přednáška na již uvedená témata a druhou část tvoří otázky lidí na bývalého poslance parlamentu Jiřího Karase.
Při poslechu této nahrávky mě taky velmi zaujala myšlenka doktora Alberta Švarcera, který říká, že "KAŽDÁ SPOLEČNOST JE TAK VYSPĚLÁ, JAK SE DOKÁŽE POSTARAT O POSTIŽENÉ A NEMOHOUCÍ". Myslím, že tato myšlenka je pro dnešní dobu velmi alarmující a říkám si, co by si o naši zemi dnes řekl dr. Švarcer.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 14. 01. 2010 | 1095 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11492
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.