TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Z jiného soudku

Svatofloriánská mše - Litoměřice 2007

Tento pořad TV_Mis vám nabízí záznam ze setkání hasičů, které se uskutečnilov Litoměřicích v roce 2007.Odkaz na komentovaný titul: Svatofloriánská mše - Litoměřice 2007
Je zde především záznam, ze mše svaté, která je mší svatofloriánskou, sloužena k poctě sv. Floriána, který je patronem hasičů.
Mši svatou slouží otec biskup Pavel Posád a má velmi pěknou promluvu, která se týká nejen sv. Floriána,ale i hasičů samotných.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 21. 09. 2012 | 470 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11433
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.