TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Sexuální výchova

Podnětem k přednášce byla bouřlivá diskuze, která se o sexuální výchově rozpoutala v tisku na Znojemsku. Přednášku uspořádal FATYM Vranov nad Dyjí pod záštitou P. Marka Dundy ve spolupráci s Děkanstvím znojemským.
Odkaz na komentovaný titul: Sexuální výchova - teorie, praxe, souvislosti
A co bylo záměrem přednášky? lépe, než se hádat (nebo si nadávat), je seznámit se s fakty, jak je vidí odborníci, protože fakta mluví jasně...
Vzhledem k tomu, že jsem se nemohla zúčastnit přednášky přímo, tak mě velmi potěšilo, že jsem ji našla v plném znění na TV_Mis.
Po jejim poslechnutí ji skutečně doporučuji i vám a prosím tímto také o její rozšíření mezi co největší počet lidí. Přednáška je velmi kvalitní, především, co se týká jejího obsahu. Bohu díky všem, kdo se na této přednášce podíleli, ale také díky všem, kdo ji dále budu šířit.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 27. 01. 2011 | 797 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11492
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.