TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Řeholní život

V této nahrávce se jedná o přednášku opat Michaela Josefa Pojedzného OPraem, kterou měl na téma "Řeholní život v ČR".Odkaz na komentovaný titul: Opat Pojezdný: Řeholní život v ČR
V následujícím odkazu je velmi pěkně vysvětlen rozdíl mezi tím, co je to řád, kongregace, nebo jiná forma zasvěcení. Rozdíl je i v tom, jde-li o ženy nebo o muže.
V krátkosti je zde pojednáno i o historii řeholního života v ČR, což je velmi zajímavé, zvláště proto, že je to pojato jednoduchou formou.
V závěru pak opat Michael Josef Pojezdný nabízí nahlédnutí do řeholního života a to sice do premonstrátského kláštera v Praze.
Domnívám se, že tato přednáška stojí za poslechnutí, neboť může rozšířit naše poznatky.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 19. 02. 2010 | 1105 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11496
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.