TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

P. Stanislav Krátký: Bible

Probošt Mikulovský - Stanislav Krátký, hovoří ve svých promluvách s názvem: "Základy křesťanské víry" o Písmu Svatém - Bibli.Odkaz na komentovaný titul: Bible
V této krátké promluvě mluví P. Stanislav Krátký o Bibli, na kterou sice známe všeobecný "chvalozpěv", ale jak připomíná a zdůrazňuje otec Stanislav, je třeba se především seznámit s Duchem Bíble. Tento krátký audiozáznam stojí nejen za poslechnutí, ale měl by nás vést k hlubšímu zamyšlení se nad celou uvedenou skutečností.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 11. 02. 2010 | 1621 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11496
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.