TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Z jiného soudku

P. Alois Pekárek: Kázání z 90. let

V této nahrávce TV_Mis se nám nabízí k poslechnutí a k prorozjímání mnoho hlubokých a pravdivých myšlenek od otce Aloise Pekárka.Odkaz na komentovaný titul: P. Alois Pekárek: Kázání z 90. let
Otec Alois Pekárek byl římskokatolický kněz brněnské diecéze. Byl vyhledávaným kazatelem a jeho homilie byly vydány i tiskem- cyklus Hořící srdce.
I přesto, že jsou to prumluvy z 90. let minulé století, mají i nám v dnešní době mnoho co říci. Fakt to stojí za poslechnutí a díky za tyto promluvy.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 10. 05. 2012 | 640 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11619
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.