TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Z jiného soudku

Naděje

Velmi zajímavá přednáška otce Michaela Špilara, která mluví o naději.Odkaz na komentovaný titul: P. Michael Špilar: Naděje
V této nahrávce je velmi pěkná řeč o strachu a o naději. Otec Michael Špilar velmi jednoduchým a všem srozumitelným jazykem ukazuje, jaký je rozdíl mezi strachem a nadějí.
Je zde řeč také o strachu, o tom, co to strach je, jak se projevuje, ale také o tom, co je opakem strachu. Mluví o naději, která je trvalá a kterou nám nikdo nemůže vzít.
Dále jsou v nahrávce také dvě svědectví, která se týkají naděje. Celá přednáška je velmi zajímavá a doporučuji vám ji k poslechnutí.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 04. 03. 2012 | 604 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11492
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.