TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Misie - kázání

V roce 2005 proběhly Lidové misie v radešínské Svrtace, kde hlavním kazatelem byl otec Jindřich Bartoš ze Znojma. Hned na úvod měl promluvu o tom, co misie jsou a jak je správně prožít.







Odkaz na komentovaný titul: Smysl misií a jak je prožívat
Jeho promluva mě velmi oslovila a doporučuji i vám si toto kázání poslechnout a popřemýšlet nad pronesenými slovy.
Otec Jindřich mluví nejprve o Ježíši a jeho čtyřicetidenním postu na pouští. " Čtyřicetidenní půst u Ježíše měl ten smysl, aby se celá jeho přirozenost úplně oddala nebeskému Otci. Aby potom ve všem plnil jasně, to co po něm bude Bůh očekávat. V síle toho, co Ježíš prožil v tom čtyřicetidenním postu mohl pak dělat všechno to ostatní."
Ještě nabízím několik další myšlenek z promluvy, jež mě oslovili: "Bůh na nás čeká, je jen na nás, jestli si na něj uděláme čas, jestli opustíme ten stereotypní způsob života." "Jestliže nabídneme něco pro Boha, tak On nám půjde vstříc a ukáže nám, že na nás čeká." "Ztratit příležitost je horší než zhřešit."
Velmi pěkně je zde také vysvětlen rozdíl mezi fanatikem a tím, kdo skutečně horlí pro Boha.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 04. 09. 2010 | 638 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 10753
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.