TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Lazar

Příběh o Lazarovi, který se každý rok čte o 5. neděli postní. To je téma promluvy otce Stanislava Krátkého, které vám nyní nabízíme.


Odkaz na komentovaný titul: Lazar
Jde pouze o 20 minutovou promluvu, která však má spoustu hlubokých myšlenek k přemýšlení. Proto ji doporučujeme k poslechnutí.
Pro ilistraci předkládám jednu z myšlenek, jež mě oslovila a jež je pro dnešní dobu stále aktuální: "Jsi – li opravdu věřícím, pak se řídíš třemi zásadami: nekladeš na první místo ani peníze, ani požitky ani kariéru

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 01. 04. 2011 | 754 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11492
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.