TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Kříž

"Kříž nese toho, kdo ho nese"

Opět nabízím krátkou,ale velmi povzbuzující promluvu otce Stanislava Krátkého.
"Pane, dej mi své světlo, abych chápal, co je to tajemství kříže, tajemství naší víry, tajemství lásky. Abych to uskutečňoval tak, jak mohu."
Odkaz na komentovaný titul: Kříž nese toho, kdo ho nese
Otec Stanislav tentokrát mluví o kříži. Jeho myšlenky jsou nejen povzbudivé, ale jsou zároveň i posilou a radou, pro každodenní trpělivé snášení kříže.
Z jeho myšlenek mě velmi oslovilo toto: "Dříve, než nám Pán Bůh náš kříž vybral, tak ho nejprve velmi dobře svou láskou a svým srdcem plným lásky změřil, aby nebyl ani o milimetr větší, ani o milimetr menší, než takový, jaký bych mohl unést." "Ve velkých obtížích je třeba se zaposlouchat do toho, co nám říká Kristus z kříže. A On říká: „VYDRŽ“"

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 05. 10. 2010 | 775 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11492
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.