TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Koncert skupiny P.O.K.R. Live

Hudební skupina P.O.K.R. (Pokus O Křesťanský Rock) pochází z oblasti Znojemska a v roce 2008 měla své vystoupení v novém kostele Svatého Ducha na Šumné.Odkaz na komentovaný titul: Adventní koncert skupiny P.O.K.R. Live!
I přesto, že se jedná o adventní koncert, je možné si nahrávku poslechnout kdykoliv. Texty písní jsou velmi hluboké a zvou k přemýšlení a zamyšlení.
Ačkoliv sama moc ráda rockovou hudbu nemám, musím říct, že slyšet zpívat skupinu P.O.K.R. je pro mě vždy velkým zážitkem a vždycky se na jejich koncert moc těším. Díky moc za jejich hudbu, kterou nabízím k poslechu i Vám, když kliknete na odkaz, který je nad tímto krátkým textem.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 02. 01. 2010 | 1043 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11905
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.