TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Ježíš je můj přítel - Elias Vella

V letošním roce 2010 proběhla opět v Třebíči duchovní obnova, kterou vedl P.Elias Vella.Odkaz na komentovaný titul: P. Elias Vella: Duchovní obnova 2010
Těm, kdo se této duchovní obnovy nemohli zúčastnit, nabízíme na TV-Mis kompletní záznam jak z přednášek, kterých je zde celkem 16. Dále je zde zaznamenáno 7 homilii otce Velli, pak také svědectví a je zde i záznam z adorace.
Díky TV-Mis je možné si poslechnout vždy jen třeba jednu přednášku nebo homilii a je možné o tom dále rozjímat. Tento záznam se tak může stát i pro nás ostatní takovou duchovní obnovou, na kterou si samy můžeme vyhradt určitý čas i během svých každodenních povinností. Myslím, že to skutečně stojí za to a všem vřele doporučuji!!!

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 28. 08. 2010 | 713 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 10753
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.