TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Jdeme ke světlu

Opět nabízíme krátké zamyšlení otce Stanislava Krátkého, tentokrát na téma: "Jdeme ke světlu"Odkaz na komentovaný titul: Jdeme ke světlu
Tato krátká promluva se může stát zdrojem rozjímání. Opět nabízím jen několik myšlenek z této promluvy. Avšak stojí za poslechnutí celá.
"Duchovně můžeme stále více rozkvétat a to je to světlo, to je ta radost, to je Bůh. Přistupuji k němu, protože On obveseluje můj život." Další myšlenka jež m zaujala je: "Je důležité se světlu přiblížit srdcem." A na závěr: "Jsem Stvořen k vyšším věcem."

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 02. 09. 2010 | 788 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11492
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.