TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Ekumenismus

Další zamyšlení otce Stanislava Krátkého se týká "ekumenismu". Ve své promluvě o ekumenismu skutečně velmi pěkně hovoří.Odkaz na komentovaný titul: Ekumenismus
Vychází z knihy proroka Ezechiela, ze 37. kapitoly, kde se říká: "Shromažďím všechny národy. Udělám z nich jeden národ." Izrael je symbolem Izraele Nového zákona, to je církve.
Co mě zaujalo na tomto zamyšlení otce Stanislava? "Co je důležitějším znakem křesťana? Odříkat modlitbu, a nebo být zrnem pšeničným, které se dovede obětovat?"
Opět doporučuji k poslechnutí, neboť je zde i mnoho jiných krásných příkladů, které mohou být povzbuzením pro náš život.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 31. 08. 2010 | 674 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 10753
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.