TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Centrum našeho života

"Jestliže jádro svého života spojím s Kristem, s láskou Boží s tím tajemstvím víry, tak pak mám odolnost, sílu, klid, statečnost a vytrvalost."To jsou slova otce Stanislava Krátkého, když se zamýšlel ve své promluvě na tím, co je, nebo by mělo být centrem našeho života.
Odkaz na komentovaný titul: Centrum našeho života
Pro mě osobně tato promluva byla znovu takovým "nakopnutím", abych si uvědomila, co je v životě nejdůležitější. Celá promluva, i přesto,že je opět velmi krátká je plná hlubokých myšlenek, které nás mohou opět nasměrovat tím správným směrem. Díky za ně.
Život ve své kráse má jedinečné poslání, které ani Josef II. ani žádný špatný manžel nebo manželka, dítě, nebo jakékoliv nepříznivé otázky a situace nemohou ovlivnit. Mohou narušit, ale nemůžou zlomit člověka. Ale podmínka k tomu je, abychom mi správně hodnotili a uvědomili si, kde je centrum našeho duchovního života, našeho štěstí. Pokud zvolíme Boha a lásku Krista za těžiště svého života, pak nejsme ohroženi."

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 27. 09. 2010 | 610 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 10753
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.