TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Čas - jeho cena

Páter Stanislav Krátký se zamýšlí nad 7. kapitolou Janova evangelia. Zamýšlí se především nad otázkou "času"."Ježíšův čas, i když je v čase, je věčný. A náš čas, bohužel, i když věříme ve věčnost je příliš časný. Má v sobě moc toho prvku, který málo myslí na věčnost."

Odkaz na komentovaný titul: Cena času
Otázka "ceny času" je v dnešní době velmi aktuální, a tak i toto zamyšlení se nad časem velmi doporučuji k poslechnutí. Je zde velmi mnoho cenných podnětů pro náš život. Z myšlenek, které zaujaly mě nabízím tyto: "Myslíme na věčnost?"; "Jsem vděčný za dar času? Jak využívám čas? Zpovídáme se z toho, že někdy třeba špatně využíváme čas?"; "Učme se u Pána Ježíše té moudrosti věčnosti. Co teď, to co dělám, znamená pro moji věčnost?"
To je jen zlomek toho, co lze najít v celém kázání otce Stanislava. Doporučuji proto nejen k poslechnutí a prorozjímání, ale také k uvedení do života.

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 22. 09. 2010 | 613 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 10753
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.