TV.FATYM.COM nabízí:
TV-MIS.cz nabízí:
ABCD.bezva.info nabízí:
Milujte se! nabízí:
Spřátelené weby:
Blog o FATYMu zde, blog o TV-MIS.cz tv-mis.signaly.cz a další blog o TV-MIS zde.
Reklama
2x reklama z výměnného reklamního systému:

  - - - - - - - - - -
TV.FATYM.COM - testovací provoz
Zajímavá audia

Anička Tomanová

Anička Tomanová (zemř. 1957 ) byla prostá ochrnutá dívka bez školního vzdělání z Orlických hor. Její tragický příběh se láme ve chvíli, kdy do jejího života vstoupila mystická přítomnost Krista, projevující se stigmaty.


Odkaz na komentovaný titul: Anička Tomanová - vzpomínky P. Josefa
Tato nahrávka obsahuje vzpomínky na život Aničky tak, jak je zachytil páter Josef, který za Aničkou jezdil. V této krátké nahrávce je obsažen celý život Aničky Tomanové. V nahrávce jsou obsaženy i některé výroky, které Anička sama řekla a jež jsou velmi hluboké. "Dokud jsem trpěla bez lásky, trpěla jsem jako zvíře. Nyní trpím ráda, moje utrpení je pro mne štěstím." Nebo také:"Ve stínu kříže se těžko žije, ale lehko umírá."

Sdílet

| Autor: Dana Tichá | Vydáno dne 24. 09. 2010 | 1421 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Nové filmy, videa a audia (mp3) pro vás:
Rychlé hledání:
Vyhledat text

Doporučujeme:
Anketa:
Jak se ti líbí časopis Milujte se!? (viz www.milujte.se)


Celkem hlasovalo: 11492
Reklama
- - - - - - - - - -
2x reklama z výměnného reklamního systému.
Volná šiřitelnost:
Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.

Na obsah tohoto webu si FATYM nevyhrazuje žádná autorská práva! Obsah můžete dále používat, pokud není někde stanoveno jinak.
Používáme
phpRS - redakční systém zdarma.


Web je umístěn na serverech A.M.I.M.S. - provozujeme rovněž TV-MIS.cz (křesťanská on-line internetová televize s programem on-demand tj. na vyžádání) a TV-MIS.com ve verzích ukrajinské, ruské a běloruské.